loading

100. Yıl Coşkusu

Nas İnşaat olarak Türkiye Cumhuriyeti 100'ncü yıl coşkusunu sonuna kadar yaşıyoruz.

Cumhuriyetimizin 100'ncü yılı kutlu olsun!

100. Yıl Coşkusu

Nas İnşaat olarak Türkiye Cumhuriyeti 100'ncü yıl coşkusunu sonuna kadar yaşıyoruz.

Cumhuriyetimizin 100'ncü yılı kutlu olsun!

kurumsal ve sosyal sorumluluklarımız

Nas İnşaat, güvenilir ve sorumluluk sahibi bir şirket ve işveren olabilmek için özel bazı ilkeler benimsemiş ve uygulamaya koymuştur. Bu ilkelere göre Nas İnşaat, çalışanlarının sağlık ve güvenliğini önemser, çevreyi korur, etik kurallar çerçevesinde iş yapar ve iş yaptığı bölge ekonomisine katkı sağlar.

eğitim

Nas İnşaat, bir yandan Türkiye ve diğer ülkelerdeki yatırımlarını hızla artırırken, diğer yandan sosyal sorumluluk faaliyetlerine ve eğitime de büyük önem vermektedir. Bu nedenle, lisans ve yüksek lisans öğrencilerine karşılıksız burs vermeyi amaçlayan Nas İnşaat 2006 yılında kartal imam hatip lisesini yaparak eğitime verdiği önemi göstermiştir. Nas İnşaat birçok öğrenciye karşılıksız burs sağlamıştır.

Onursal Başkanımız sayın Esat ULU, katıldığı projede tanıtımı dinliyor.

Onursal Başkanımız sayın Esat ULU'nun memleketi Kars'taki Karahan köyü için yaptığı yatırımla Karahan köyünün çehresi baştan aşağı değişti.

Kars, Akyaka, Karahan
Köyü

Onursal Başkanımız sayın Esat ULU, TSK'nın etkinliğinde kuvvet komutanları ile açılışa katılıyor.

Onursal Başkanımız sayın Esat ULU, sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve sayın Devlet BAHÇELİ ile katılacağı açılışa iştirak ederlerken

Onursal Başkanımız sayın Esat ULU, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Muhittin BÖCEK ve Akdeniz Üniversitesi yetkilileriyle Akdeniz Üniversitesi Katlı Otopark Açılış töreninde