loading

100. Yıl Coşkusu

Nas İnşaat olarak Türkiye Cumhuriyeti 100'ncü yıl coşkusunu sonuna kadar yaşıyoruz.

Cumhuriyetimizin 100'ncü yılı kutlu olsun!

onursal başkanın mesajı

NAS İnşaat, kuruluş felsefesinde insan ve insana hizmet anlayışıyla altyapı ve karayolu proje faaliyetlerine başlamıştır.

Ekonomik krizle baş etmeye çalışan, dünya ülkeleri karşısında hızla büyüyen, Türkiye ekonomisine katma değer üreten ve istihdam oluşturan Nas İnşaat, çalışanlarıyla ve çözüm ortaklarıyla birlikte her geçen gün hızlanarak büyümeye devam etmektedir.

Bugün, başarılı geçen yılların ardından toplu konut, sanayi, sağlık ve eğitim yapıları, otel ve avm, köprü, tünel, deniz yapıları gibi birçok alanda projeler gerçekleştirerek; gıda, turizm enerji ve gayrimenkul yatırımı gibi çeşitli alanlarda da faaliyet göstermektedir. Ülkemizin saygın şirketlerinden biri olan NAS İnşaat, yenilenen teknolojiler, yeni metotlar, değişen yapım teknikleri ile küresel dünyanın gereklerine, çağın teknolojik altyapısına, kullanım gereksinimlerine ve ihtiyaca göre uygulamaya koyduğu sayısız projeleri ülkemizin ve halkımızın hizmetine sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Nas İnşaat, ülkemize ve toplumumuza karşı sorumluluğunun bilincindedir. Bu sorumluluğunu yalnızca inşaat projeleri ile değil, çevre ve sosyal sorumluluk projeleri ile de yerine getirmekteyiz. Her projemizde insan odaklı olarak faydalı ve nitelikli projeler üreterek yarınlara sürdürülebilir, temiz bir çevre bırakma gayretindeyiz.

Nas İnşaatın bugünlere gelmesinde katkısı ve emeği olan bütün çalışanlarımıza, çözüm ortaklarımıza ve paydaşlarımıza teşekkür ederim.

 

 

Sevgi ve Saygılarımla,

 

Nas İnşaat Onursal Başkanı

 

Esat ULU